Sídlo společnosti

Kolovratská 1367
251 01 Říčany
 
Kontakty na servis - IVECO
 
Novák Karel
přijímací technik
602 286 244  novak@profiautocz.cz
Lejček Patrik
přijímací technik
602 231 992   plejcek@profiautocz.cz
Michna Radek
přijímací technik
602 415 710  michna@profiautocz.cz
Čermák Marcel
přijímací technik
602 290 302  cermak@profiautocz.cz
 
 
Kontakty na obchod - IVECO
 
Holler Jan - Říčany 602 207 483 holler@profiautocz.cz
Janků David - Říčany 602 720 564 janku@profiautocz.cz
Zapletálek Jan - Říčany 724 723 178  zapletalek@profiautocz.cz
 
Kontakty na servis - FIAT
 
Radoslav Novák 
přijímací technik
725 439 094  r.novak@profiautocz.cz
Roman Kýr 
Prodej ND
725 879 843      kyr@profiautocz.cz
 
 
Kontakty na obchod - FIAT 
 
Nedvěd Stanislav - Říčany  602 242 726 nedved@profiautocz.cz 
Perlík Tomáš - Říčany 602 242 721 perlik@profiautocz.cz

 
 
Kontakty na půjčovnu
 
Pátecký Pavel   602 231 993  patecky@profiautocz.cz 
Kšáda Lubomír  602 745 861  l.ksada@profiautocz.cz
Keclík Rostislav  602 241 496
 
Kontakty na náhradní díly
 
Prodejna ND
Po - Pá 8.00 - 17.00 
  
Vybíral Jiří
Po - Pá 17.00 - 22.00
So 8.00 - 17.00   
sklad@profiautocz.cz

 
 
 
 Příjezd k areálu je možný ze směru Uhříněves, Říčany - ulice Černokostelecká nebo sjezdem na exitu 11 dálnice D1.

Nová Ves u Mělníka

Nová Ves 182
277 52 Nová Ves
 

Pracovní doba:

Po – Pá: 6:30 – 22:00 h

         So: 6:30 – 15:00h

Nonstop servis - +420 602 334 085

 

Servis: servis@profiautols.cz     

Čermák Ondřej 
Příjmací a garanční technik
602 334 085 cermak@profiautols.cz
Renz Štěpán
přijímací technik a specialista
likvidace pojistných událostí
602 334 085 renz@profiautols.cz
 

Sklad: sklad@profiautols.cz      

Husák Martin
Vedoucí skladu
725 812 949 husak@profiautols.cz
Uher Karel
Prodej náhradních dílů 
725 812 949 uher@profiautols.cz
 
 

Kupka Jan – vedoucí servisu

+420 606 614 493

jan.kupka@profiautols.cz

 

 Faixová Jaroslava – fakturantka

faixova@profiautols.cz

 

Kontakty na obchod

 
 
 
  • servis vozidel
  • autorizovaný prodej značek IVECO a FIAT Professional
 
 
 
Kontaktní formulář
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Zvolte kontakty podle oddělení

Hledáte detailní kontakty na naše různé provozy? Vyberte si z nabídky níže.